Paryžiaus Komunos g. 10 A,
LT - 91151, Klaipėda
El. paštas: registratura@vetrungesklinika.lt
Registratūros tel. (8 46) 41 05 70
Registratūros mob. tel. +3706 98 871 97
Šeimos kab. mob. tel. +3706 50 665 01
Rebilitacijos mob. tel. +3706 50 522 49
Klinikos darbo laikas:
I-IV 8.00 - 19.00

V 8.00 - 18.00 (registratūra)

V 8.00 - 19.00 (baseinas)

VI-VII: nedirbame

Adresas: Kuncų g. 12-54,
LT - 95205, Klaipėda
Mob. tel.: +370 698 874 98
Klinikos darbo laikas:
I-V: 8.00 - 18.00
VI-VII: nedirbame

Nemokamų paslaugų teikimo sąlygos

Šeimos gydytojo nemokamų paslaugų teikimo sąlygos

I. ĮSTAIGOJE PRISIRAŠIUSIEMS IR APSIDRAUDUSIEMS PRIVALOMUOJU SVEIKATOS DRAUDIMU PACIENTAMS NEMOKAMAI TEIKIAMOS ŠEIMOS GYDYTOJO PASLAUGOS:

 • Vaikų ir suaugusiųjų priežiūra;
 • Normalaus nėštumo priežiūra (vadovaujantis LR SAM 2013-09-23 įsk. Nr. V-900 “Dėl nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros tvarkos aprašo patvirtinimo"); 
 • Nemokamai skiepijami vaikai kokliušo, difterijos, stabligės, hepatito B, poliomielito, tymų, epideminio parotito, raudonukės vakcinomis;
 • Esant indikacijoms, skiriami nemokami tyrimai: bendro šlapimo tyrimas, bendro kraujo tyrimas, gliukozės kiekis kraujyje, cholesterolio kiekis kraujyje, kalis, kreatininas, EKG;  
 • Nukreipia specialistų konsultacijoms ir instrumentiniams tyrimams;
 • Moksleivių paruošimas mokyklai.
 • Neįgaliųjų sveikatos priežiūra.
 • Slaugos personalo procedūros ir paslaugos namuose (kraujo paėmimas, pragulų priežiūra, lašinės infuzijos).
 • Medicininės procedūros (injekcijos į raumenis, į veną, lašinės infuzijos, EKG, antropometriniai matavimai, kraujospūdžio matavimai, žaizdų perrišimai ir t.t.) 
 • Teikiamos nemokamos prevencinės programos:
  1. Širdies ir kraujagyslių ligų atrankos ir prevencijos priemonių programa. Paslauga teikiama: vyrams nuo 40 iki 55 metų, moterims nuo 50 iki 65 metų, ne dažniau kaip 1 kartą per metus;
  2. Priešinės liaukos vėžio ankstyvosios diagnostikos programa. Paslauga teikiama vyrams nuo 50 iki 75 metų ir vyrams nuo 45 metų, jei jų tėvai ar broliai sirgo priešinės liaukos vėžiu, ne dažniau kaip 1 kartą per metus.
  3. Atrankinės mamografinės patikros dėl krūties vėžio programa. Paslauga teikiama moterims nuo 50 iki 69 metų amžiaus, ne dažniau kaip 1 kartą per 2 metus.
  4. Gimdos kaklelio piktybinių navikų prevencinių priemonių programa. Paslauga teikiama moterims nuo 25 iki 60 metų, ne dažniau kaip 1 kartą per 3 metus.
  5. Storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos programa teikiama nuo 50 iki 74 metų amžiaus žmonėms ne dažniau kaip 1 kartą per 2 metus.
  6. Vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis prevencinė programa. Paslauga teikiama nuo 6 iki 14 metų vaikams.

II. ŠEIMOS GYDYTOJO PASLAUGOS NAMUOSE TEIKIAMOS:

 • Naujagimiams, gavus informaciją apie jų išvykimą iš gimdymo namų ir atvykimą į namus, jei jų namuose neaplankė slaugytojas ar akušeris, Vaikų sveikatos tikrinimo tvarkos, patvirtintos LR SAM 2000 m. gegužės 31 d. įsakymu Nr. 301 "Dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų sveikatos priežiūros įstaigose", nustatyta tvarka;
 • Sergantiems vaikams iki 1 metų amžiaus;
 • Vaikams, kuriems nustatytas sunkus neįgalumo lygis;
 • Asmenims, kuriems yra nustatytas 0-25 procentų darbingumo lygis arba specialusis nuolatinės slaugos poreikis;
 • Pacientams, kuriems ūmiai sutriko judėjimo funkcija (negali savarankiškai judėti);
 • Pacientams, kuriems karščiavimo metu atsirado naujų odos bėrimų;
 • Pacientams, kuriems pakilo aukštesnė kaip 38,50 temperatūra ir kurios neveikia temperatūrą mažinantys vaistai.

* Dėl kitų priežasčių iškvietimas yra derinamas su šeimos gydytoju.
Dėl gydytojo vizito į namus kreiptis į registratūrą I-V nuo 8.00 val. iki 12 val.

Po UAB Kuncų ambultorinės klinikos darbo valandų, savaitgaliais ir švenčių dienomis būtinoji ambulatorinė pagalba teikiama:
• gyventojams iki 18 metų - VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninėje, K. Donelaičio g. 7, Klaipėda, 
• gyventojams nuo 18 metų - VšĮ Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, Liepojos g. 41, Klaipėda.


III. Pagal LR SAM įsakymą 2013 m. vasario 25 d. Nr. V-196 “Dėl LR SAM 2005m. gruodžio 5d. įsakymo Nr. V-943 “Dėl pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų organizavimo ir apmokėjimo tvarkos aprašo bei pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir bazinių kainų sąrašo tvirtinimo” pakeitimo”, nustatytos šios Pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros vienų metų bazinės kainos vienam gyventojui pagal amžiaus grupę:

Eil.nr.   

Pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos

 

Vieno gyventojo pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų metinė bazinė kaina (balais)

Gyventojų amžius

<1

  1-4

  5-6

7-17

18-49

50-65

 >65m

1.

Pirminė ambulatorinė asmens sveikatos priežiūra (be psichikos ir odontologinės sveikatos priežiūros paslaugų)                                             

110,90

63,41

48,57

32,39

22,76

35,94

41,78

2.

Pirminė ambulatorinė odontologinė asmens sveikatos priežiūra

14,10

 

11,35

 

Gydytojų specialistų nemokamų paslaugų teikimo sąlygos

1. Nemokamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos:

1.1 Pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos (pacientams, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu);

1.2 Nuolat Lietuvoje gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams, kai suteikiama būtinoji pagalba;

1.3 Europos Sąjungos piliečiams ir Lietuvos Respublikos piliečiams, nuolat negyvenantiems Lietuvoje, kai suteikiamos būtinosios pagalbos paslaugos (būtinai pateikiami draustumą įrodantys dokumentai - ES šalies narės piliečio Europos sveikatos draudimo kortelė arba ES šalies narės draudimo kortelę pakeičiantis sertifikatas (E123 arba DA1));

1.4 Gydytojų specialistų II lygio ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, dėl kurių apmokėjimo sudaryta sutartis su Klaipėdos teritorine ligonių kasa, turint šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimą, asmens tapatybę įrodantį dokumentą, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu. Konsultacijos metu iškilus tyrimo būtinybei, šis atliekamas nemokamai;

1.5 Laikinojo nedarbingumo ekspertizė.

 

2. Pagal sudarytas sutartis su Klaipėdos teritorine ligonių kasa, teikiamos ir kompensuojamos šios pirminės odontologinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos:

 • Gydytojas odontologas;

 • Odontologo, teikiančio pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas, profilaktinis tikrinimas (vaikams);

 • Odontologo, teikiančio pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas, profilaktinis tikrinimas (suaugusiems);

 • Dantų protezavimo paslaugos.

 

3. Pagal sudarytas sutartis su Klaipėdos teritorine ligonių kasa, teikiamos ir kompensuojamos šios gydytojų specialistų II lygio ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos: 

Gydytojo konsultanto specialybė

Echoskopuotojo

Echoskopuotojo (kai atliekama biopsija ir (ar) aspiracinė punkcija)

Neurologo

Neurologo (kai atliekama elektroencefalograma ir (ar) ultragarsiniai kraujagyslių tyrimai)

Kardiologo

Kardiologo (kai atliekama širdies echoskopija ir (ar) veloergometrija, ir (ar) perstemplinis elektrofiziologinis ištyrimas (stimuliacija), ir (ar) EKG Holter kompiuterinė analizė)

Akušerio ginekologo

Akušerio ginekologo (kai atliekamas echoskopinis ir (ar) kolposkopinis tyrimas, ir (ar) biopsija, ir (ar) ekscizija, ir (ar) ekstirpacija, ir (ar) ektomija, ir (ar) rafija, ir (ar) rezekcija, ir (ar) tomija, ir (ar) drenavimas, ir (ar) incizija, ir (ar) ligacija, ir (ar) polipektomija)

 Dermatovenerologo

Dermatovenerologo (kai atliekami odos mėginiai lėtinei sensibilizacijai nustatyti ir (ar) biopsija, ir (ar) mikrobiologiniai tyrimai)

 Endoskopuotojo

 Endoskopuotojo (kai atliekama biopsija ir (ar) polipektomija)

 Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo (kai paciento konsultacijos metu paskiriamas (keičiamas) ir atliekamas vienos rūšies procedūrų kursas)

Chirurgo

Chirurgo (kai atliekamas endoskopinis ir (ar) echoskopinis tyrimas, ir (ar) amputacija, ir (ar) bigės suformavimas, ir (ar) ekscizija, ir (ar) ekstirpacija, ir (ar) ektomija, ir (ar) rafija, ir (ar) rezekcija, ir (ar) tomija, ir (ar) biopsija,  ir (ar)drenavimas, ir (ar) incizija, ir (ar) ligacija, ir (ar) polipektomija, ir (ar) pleuros ar sąnario ertmės punkcija)

Ortopedo traumatologo

Ortopedo traumatologo (kai atliekama amputacija, ir (ar) bigės suformavimas, ir (ar) ekscizija, ir (ar) ekstirpacija, ir (ar) ektomija, ir (ar) rafija, ir (ar) rezekcija, ir (ar) tomija, ir (ar) biopsija ir jos medžiagos ištyrimas, ir (ar) drenavimas ir (ar) incizija, ir (ar) ligacija, ir (ar) polipektomija, ir (ar)sąnario punkcija, ir (ar) imobilizacija tikant gipsą/tamprųjį tvarstį, ir (ar) svetimkūnio pašalinimas, ir (ar) žaizdų, atsiradusių dėl išorinės fiksacijos aparato, perrišimas, ir (ar) vaistinio preparato suleidimas į sąnarį, ir (ar) sąnario ultragarsinis tyrimas)

Vaikų ligų gydytojo

Vaikų ligų gydytojo (kai atliekamas mikrobiologinis ištyrimas)

  

 4. Pagal sutartį su Klaipėdos teritorine ligonių kasa, teikiamos ir kompensuojamos šios ambulatorinės chirurgijos paslaugos:

 • Ambulatorinė reabilitacija I: jonizuojančios spinduliuotės poveikis, III reabilitacijos etapas (reabilitacijos trukmė – 12 dienų);

 • Ambulatorinė reabilitacija I: judamojo-atramos aparato pažeidimai, III reabilitacijos etapas (reabilitacijos trukmė – 12 dienų);

 • Ambulatorinė reabilitacija II: ginekologinės ligos, III reabilitacijos etapas (reabilitacijos trukmė – 14 dienų);

 • Ambulatorinė reabilitacija II: judamojo-atramos aparato pažeidimai, III reabilitacijos etapas (reabilitacijos trukmė – 14 dienų);

 • Ambulatorinė reabilitacija II: nervų sistemos ligos, III reabilitacijos etapas (reabilitacijos trukmė – 14 dienų);

 • Ambulatorinė reabilitacija II: vaikų judamojo-atramos aparato pažeidimai, III reabilitacijos etapas (reabilitacijos trukmė – 16 dienų);

  5. Pagal LR SAM įsakymą 2013 m. vasario 25 d. Nr. V-196 "Dėl LR SAM 2005m. gruodžio 5d. įsakymo Nr. V-943 "Dėl pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų organizavimo ir apmokėjimo tvarkos aprašo bei pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir bazinių kainų sąrašo tvirtinimo" pakeitimo", nustatytos šios Pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros vienų metų bazinės kainos vienam gyventojui pagal amžiaus grupę:

  

Eil. nr.

 

Pirminė ambulatorinė asmens sveikatos priežiūra (be psichikos ir odontologinės sveikatos priežiūros paslaugų)    

 

Vieno gyventojo pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų metinė bazinė kaina (balais)

Gyventojų amžius

<1

  1-4

  5-6

7-17

18-49

 50-65

  >65

1.

               

Pirminė ambulatorinė asmens sveikatos priežiūra (be psichikos ir odontologinės sveikatos priežiūros paslaugų)

                         

110,90

63,41

48,57

32,39

22,76

35,94

 

41,78

 
 2.  

Pirminė ambulatorinė odontologinė asmens sveikatos priežiūra

    14,10    11,35

Skambinkite ir rašykite

Vėtrungės klinika
Paryžiaus Komunos g. 10A,
Klaipėda

 

 

Registratūra :

Ginekologinė klinika
Kuncų g. 12-54,
Klaipėda

 
 
 Registratūra:
.

Siųskite užklausą

Partneriai:

 
 
 
 
 
 
 
        

 

 

 

 

 

Kontaktai

"Vėtrungės klinika"

Paryžiaus Komunos g. 10 A
LT - 91151, Klaipėda
Tel./Faks. (8 46) 41 05 70
Mob. tel. +370 698 871 97
E. paštas: administracija@vetrungesklinika.lt

Ginekologinė klinika

Kuncų g. 12-54,
LT - 95205, Klaipėda

Mob. tel. +370 698 874 98

Privačios klinikos darbo laikas:

I-IV: 8.00 - 19.00

V: 8.00 - 18.00 (registratūra)

V: 8.00 - 19.00 (baseinas)

VI-VII: nedirbame


 


 
 

 
 

Bendraukime Facebook