Paryžiaus Komunos g. 10 A,
LT - 91151, Klaipėda
El. paštas: registratura@vetrungesklinika.lt
Registratūros tel. (8 46) 41 05 70
Registratūros mob. tel. +3706 98 871 97
Šeimos kab. mob. tel. +3706 50 665 01
Rebilitacijos mob. tel. +3706 50 522 49
Klinikos darbo laikas:
I-IV 8.00 - 19.00

V 8.00 - 18.00 (registratūra)

V 8.00 - 19.00 (baseinas)

VI-VII: nedirbame

Adresas: Kuncų g. 12-54,
LT - 95205, Klaipėda
Mob. tel.: +370 698 874 98
Klinikos darbo laikas:
I-V: 8.00 - 18.00
VI-VII: nedirbame

Lazerinės estetinės procedūros

Mūsų klinika pirmoji Klaipėdoje įsigijo dermatologinės ir estetinės medicinos lazerius. Vokiečių Asclepion firmos lazeriai gaminami daugiau kaip 30 metų. Ypatingą vokišką kokybę ir tikslumą garantuoja lazeryje naudojama Carl Zeiss mikrolęšių optika. Asclepion firmos lazeriai naudojami daugiau kaip 60 pasaulio šalyse. Jie šalina odos pažeidimus ar nepageidaujamus su amžiumi atsirandančius pakitimus, nesukeldami šalutinio poveikio.
Lazeris skleidžia tik vieno ilgio šviesos spindulį ir tik tas ilgis pritaikytas tam tikros problemos sprendimui. Tuo jie skiriasi nuo intensyvios pulsinės šviesos aparatų (IPL- neteisingai dažnai vadinami lazeriais), kurie skleidžia įvairias ilgio bangas, dėl ko platesnis pritaikymas, tačiau galimas silpnesnis efektas ir didesnė šalutinio poveikio rizika.
 
Vokiečių kompanijos "Asclepion Laser Technologies" MCL 30 Dermablate lazeris naudojamas pašalinti odos ir epidermio pažeidimus: epidermio apgamus, seborėjinę koratozę, karpas, hipertrofinius (iškilusius) randus, acne (spuogų) sukeltus randus, rinofimą (nosies jungiamojo audinio ir odoje esančių riebalinių liaukių išvešėjimas), aktininę keratozę, kitus nepatrauklius odos darinius.

MCL 30 Dermablate lazeryje įdiegta stabili ir preciziška mikrotaškinė technologija. Ši technologija yra švelni, todėl mažiau sužalojama oda, o gijimas vyksta sparčiau. Dėl mažo terminio poveikio procedūros MCL 30 Dermablate lazeriu yra mažiau skausmingos, nereikalingas nuskausminimas.

 

 Procedūros atliekamos MCL 30 Dermablate lazeriu:

 

Asclepion inovacija MeDioStar Next lazeris – galingų diodinių lazerių sistema, kurių bangos ilgis 800 ir 950 nanometrų. Šio lazerio ypatingos savybės – greitas didelių zonų poveikis ir integruotas odos vėsinimo įtaisas, kuris apsaugo nuo skausmo pojūčio. Tai naujausia, pažangiausia, efektyviausia plaukų šalinimo sistema. Ji turi optimalų bangos ilgį, nustatytą į plauko šaknį ir joje esantį melaniną.

MeDioStar Next lazerio privalumas, kad plaukų šalinimą galima atlikti ir vasarą. Lazerio poveikis yra ilgalaikis, nes sunaikina plauko folikulą, stabdo patinimų formavimąsi, kas kartais būna po kitų plaukų šalinimo procedūrų. Procedūros metu yra skatinama kalogeno gamyba, oda tampa gražesnė, elastingesnė. Po 3 procedūrų pašalinama iki 70 % plauko folikulo.
 

Procedūros atliekamos MeDioStar Next lazeriu:

Pateikiame mokslinių tyrimų rezultatus, kurie lygino diodinį ir aleksandrito lazerius: 

1. Tyrimas, kurio metu lygintas Nd:YAG, aleksandrito ir diodų lazerių efektyvumas šalinant plaukus. 75 pacientams atliktos 805 procedūros. Nustatyta: aleksandrito ir diodų sistemos vienodai efektyvios, Nd:YAG rezultatai reikšmingai blogesni.

Tyrimas publikuotas: Journal of the American Academy of Dermatology 50(3)

https://www.researchgate.net/publication/251530933_Laser_hair_removal_Comparison_of_long-pulsed_Nd_YAG_long-pulsed_alexandrite_and_long-pulsed_diode_lasers

2. Tyrimas apie veido plaukuotumo šalinimą ir tris lazerių sistemas. Nustatyta: efektyviausia diodų, antras aleksandrito, blogiausi rezultatai - rubino. Citata: "efektyvumas labai priklauso nuo amžiaus, tačiau šioje studijoje nustatyta, kad diodų lazeris - saugiausias ir efektyviausias. Tyrimas publikuotas: Egyptian Dermatology Online Journal 1 (2): 5. 

http://www.edoj.org.eg/vol001/00102/05/paper.pdf

3. Tyrimas, trukęs 12 mėnesių. Jo metu nustatyta, kad aleksandrito ir diodų lazeriai vienodai efektyvūs šalinant plaukus. Tyrimas publikuotas: Dermatologic Surgery 27(11):925-9

https://www.researchgate.net/publication/239505068_Laser_Hair_Removal_with_Alexandrite_versus_Diode_Laser_Using_Four_Treatment_Sessions_1Year_Results

4. Tirta 111 pacientų. Nustatyta, kad nėra skirtumų tarp aleksandrito ir diodų lazerių efektyvumo šalinant plaukus. Tyrimas publikuotas: Journal of drugs in dermatology: JDD 10(11):1255-9

https://www.researchgate.net/publication/51769140_Comparison_Between_Sequentional_Treatment_With_Diode_and_Alexandrite_Lasers_Versus_Alexandrite_Laser_Alone_in_the_Treatment_of_Hirsutism

5. Palyginamoji studija, tirta 20 pacientų, ilgą laiką. Nustatyta: abiejų sistemų (aleksandrito ir diodų lazerių) efektyvumas šalinant plaukus vienodas. Tyrimas publikuotas: Dermatologic Surgery: Volume 27 - Issue 7 - p 622–626  

https://journals.lww.com/dermatologicsurgery/pages/articleviewer.aspx?year=2001&issue=07000&article=00002&type=abstract 

Gydytojai

Marija Sakalauskaitė

Gydytoja Marija Sakalauskaitė 2003 m. baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą, įgijo medicinos gydytojos licenciją. 2003 - 2006 m. dirbo Klaipėdos universitetinėje ligoninėje gydytoja interne bei chirurgijos skyriaus gydytoja asistente. 2004 – 2005 „Partnership in hope“ programos dalyvė kartu su JAV Klivlendo klinikų plastikos ir veido-žandikaulių chirurgais Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje. 2004 - 2008 m. bendrosios chirurgijos rezidentūra bei skubios pilvo chirurgijos skyriaus gydytoja Vilniaus Greitosios Pagalbos Universitetinėje ligoninėje. Nuo 2006 m. mokėsi ir dirbo Vilniaus Universitetinės ligoninės Santariškių Klinikų Centro filiale, vadovas profesorius Kęstutis Vitkus. Baigė Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos rezidentūrą Vilniuje bei įgijo Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojos licenciją. 2008 - 2009 m. Krūties chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytoja Vilniaus Universiteto Onkologijos Institute. Nuo 2009 m. dirba Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje Dienos, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje.

 

Pastaraisiais metais kėlė kvalifikaciją šiuose kursuose ir seminaruose:

,,Estetinės ir atjauninimo medicinos pasaulinis kongresas`
,,Botulino toksino pritaikymas estetikoje ir gydyme"
,,Mokomieji lazerių kursai: Dermablate, MedioStar NeXT, Raylife and Face Lab"
,,Mezoterapija"
,,Darbas su kompanijos GENETHIA produktais, HAEQUEO, HAEQUEO PLIUS, HYLIAPHASE ir NUCLIAPHASE"
,,Krūtų didinimas"
,,Ankstyva krūties diagnostika ir gydymas"
,,Šiuolaikinės krūties vėžio gydymo tendencijos kartu su SIS/ISS"
,,Ganglionių gydymas. Ausų korekcijos variantai"
,,Estetinės operacijos"

 

 

Stažuotės, mokslinė  veikla:

Italija: Romos Universitetinėse klinikose, Palermo ir Veronos Universitetinėse klinikose.
Danija: 
Alborgo Universitetinėje ligoninėje, Kopenhagos Universitetinėje ligoninėje.
Kroatija: 
Rijekos Universitetinėje ligoninėje.
Švedija: 
Karlshamno Universitetinė ligoninė.
Nuolat tobulinasi Plastinės, rekonstrukcinės, estetinės chirurgijos srityje, 
Lietuvos bei užsienio draugijų narė, išleisti 3 recenzuojami moksliniai straipsniai, per 10 informacinių straipsnių bei pranešimų. 

 

 

 

 

 

Dr. Daiva Jasaitienė

 „Jūsų oda – mano specialybė. 
   Džiaugiuosi galėdama gydyti žmones, 
   panaudodama savo žinias ir gebėjimus jiems padėti."

  

 Gydytoja dermatovenerologė Daiva Jasaitienė 1991 metais baigė Kauno medicinos akademiją ir jai suteiktas gydytojos diplomas. 1999 metais baigė Kauno medicinos universitetą ir įgijo dermatovonerologo specialybę. 2000 - 2004 metais studijavo doktorantūroje. 2005 m. suteiktas mokslų daktaro laipsnis. 

 Gydytoja medicinos mokslų daktarė Daiva Jasaitienė dirbo pedagoginį darbą Lietuvos sveikatos mokslų universitete, dermatovenerologe Kauno medicinos universiteto klinikose, dirba privačiose įmonėse. Nuo 2014 m. dirba "Vėtrungės klinikoje".
                  

 

 

 

 

Profesinis tobulėjimas stažuotėse, konferencijose ir kongresuose: 

1999 m. Dermatologijos studijos Magdeburgo Otto - von - Guericke universitete (3 mėn.)
2000 m. Dermatologijos studijos Berlyno Free universiteto Benjamino Franklino ligoninėje (3 mėn. )
2003 m.  Dermatologijos studijos Magdeburgo Otto - von - Guericke universitete (6 mėn.)
2011 m. Odos navikų chirurginio gydymo stažuotė LSMU VšĮ Kauno klinikų Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikoje (2sav.)
2000 - 2016 m. Dalyvauta daugiau kaip 30 konferencijų ir kongresų Lietuvoje ir užsienyje (Latvija, Estija, Suomija, Vokietija, Austrija, Danija, Čekija, Rumunija, Portugalija, Italija, Graikija, Turkija)

 

Kita veikla: 

nuo 1998 m. Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė
nuo 2004 m. Lietuvos dermatovenerologų draugijos valdybos narė
nuo 2006 m. Europos dermatovenerologų draugijos narė
nuo 2006 m. UEMS (Europos medicinos specialistų sąjungos) Dermatovenerologijos sekcijos valdybos narė, Europos dermatovenerologijos kvalifikacijos egzaminų komisijos narė. 
nuo 2009 m. Europos estetinės ir kosmetinės dermatologijos draugijos narė
nuo 2010 m. Lietuvos Euromelanomos dienos organizacinio komiteto narė

 

Publikacijos ir pranešimai: 

2002 - 2012 m. Daugiau kaip 60 mokslinių publikacijų (tezių, straipsnių, vadovėlių, mokomųjų knygų, metodinių rekomendacijų) bendraautorė
2002 - 2012 m.  Daugiau kaip 40 pranešimų mokslinėse konferencijose ir kongresuose Lietuvoje ir užsienyje (Latvija, Estija, Suomija, Vokietija, Italija)

 

Domėjimosi sritys: 

Odos mikroskopinė sandara, gerybinių ir piktybinių odos navikų diagnostika ir gydymas, dermatoskopija, dermatochirurgija, fototerapija, fotodinaminis gydymas, uždegiminių, alerginių odos ligų bei veido dermatozių diagnostika ir gydymas, estetinė dermatologija ir estetinės procedūros.

 

Eglė Jankuvienė

Gydytoja dermatovenerologė  Eglė Jankuvienė konsultuoja ir gydo įvairias odos ligas, atlieka botulino toksino injekcijas mimikos raukšlių korekcijai ir padidinto prakaitavimo gydymui, PRP plazmoliftingo procedūras. Gydytoja šalina apgamus ir kitus odos darinius dermatodestrukciniu būdu.  

 

Išsilavinimas:

2008-2014m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – įgytas medicinos gydytojo diplomas;
2013m. internatūros praktika Kauno III –ioje klinikinėje ligoninėje;
2020 m. Baigta dermatovenerologijos rezidentūra (LSMU).

 

Narystė profesinėse bendruomenėse:

Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė
Kauno krašto dermatovenerologų (KKDVD) narė
Europos dermatovenerologų draugijos narė

 

 

 

 

 

Pastaraisiais metais kėlė kvalifikaciją šiuose kursuose ir seminaruose:

2019 m. Mokslinė praktinė konferencija „Aknės patogenezė ir gydymo aktualijos“ ; 
2019m. mokslinė praktinė konferencija „Dermatovenerologijos naujienos“;
2018 m. Respublikinė mokslinė praktinė konferencija „Dermatologijos ir venerologijos aktualijos“;
2017 m. Respublikinė mokslinė praktinė konferencija „Dermatologijos ir venerologijos aktualijos“;
2015 m. Master Cours „Hydrolift Action: A new approach in facial reshaping“; 
2015 m. Respublikinė mokslinė praktinė konferencija „Lėtinių akneiforminių dermatozių kontrolės aktualijos“;
2013m. Mokslinė praktinė konferecija „ Pūslinių, pūslelinių ir pūlinėlinių odos ligų aktualijos“;
2013m. „Tarptautinis 11-asis Baltijos šalių dermatovenerologų kongresas“;

Publikacijos ir pranešimai: 

2017m. 14th EADV Spring Symposium. Pristatytas pranešimas „Kaposi’s sarcoma atypical form“ (Briuselis).
2014m. Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencija . Pranešimas „ Antros kartos antihistamininių vaisto poveikio gydant atopinį dermatitą įvertinimas".
2013m. International Health Sciences Conference. Pristatytas pranešimas „Sensitization to cetearyl alcohol among dermatitis patients“.
2013m. „Alergijos vaistams pasireiškimas odoje“.
2013m. „Onichomikozės klinikinis atvejis“.
2013m. Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencija. Pranešimas „Dermatitu sergančių pacientų įsijautrinimas imidazolidinilo šlapalui“. 
2013m. Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencija. Pranešimas „Įsijautrinimas cetearilio alkoholiui tarp dermatitu sergančių pacientų“.
2012 m. „Odos pamatinių ląstelių karcinomos neradikalų pašalinimą lemiantys veikniai".
2012m. Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencija. Pristatytas pranešimas „Įsijautrinimas propoliui tarp dermatitu sergančių pacientų“.
2012m. Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencija. Pristatytas pranešimas „Dažniausi kontaktiniai alergenai tarp LSMU odos ir venerinių ligų klinikos pacientų 2007 ir 2011 metais“.

 

Domėjimosi sritys: 

Onkodermatologija, uždegiminės odos ligos, chirurginė dermatologija, lazerinė dermatologija, grožio injekcijos (Botulino toksino injekcijos, PRP plazmoliftingas, užpildų injekcijos).

Skambinkite ir rašykite

Vėtrungės klinika
Paryžiaus Komunos g. 10A,
Klaipėda

 

 

Registratūra :

Ginekologinė klinika
Kuncų g. 12-54,
Klaipėda

 
 
 Registratūra:
.

Siųskite užklausą

Partneriai:

 
 
 
 
 
 
 
        

 

 

 

 

 

Kontaktai

"Vėtrungės klinika"

Paryžiaus Komunos g. 10 A
LT - 91151, Klaipėda
Tel./Faks. (8 46) 41 05 70
Mob. tel. +370 698 871 97
E. paštas: administracija@vetrungesklinika.lt

Ginekologinė klinika

Kuncų g. 12-54,
LT - 95205, Klaipėda

Mob. tel. +370 698 874 98

Privačios klinikos darbo laikas:

I-IV: 8.00 - 19.00

V: 8.00 - 18.00 (registratūra)

V: 8.00 - 19.00 (baseinas)

VI-VII: nedirbame


 


 
 

 
 

Bendraukime Facebook